MARKALARIMIZ

Bu aşamda vermiş olduğumuz mühendislik hizmetlerine ek olarak projelerinizde sizlere destek vermek amacıyla pek çok markanın Distribütörlüğü, Türkiye Acentalığı veya distribütör temsilciliklerimizle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.AVK , Yangın Hidrantı ve Vana Sistemleri konusunda UL Listeli ve FM Onaylı ürün yelpazesiyle önemli uluslararası projelere imza atmış AVK marka grubuyla Türkiye ve uluslararası projelerde sizlere destek vermekteyiz.


AKRON BRASS , IDEX Fire&Safety bünyesinde yer alan markasıyla Yangın Vanaları, Nozulları, Yangın Monitörleri konusunda A.B.D. Merkezli,sektöründe lider markalardan birisidir.


CLARKE , Yangın Pompa Sistemleri ve Motorlar konusunda üretim yapan ve yaygın hizmet ağıyla kaliteli hizmet veren lider markalardan birisidir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerek doğrudan temin, gerekse Yangın Pompası sistemleriniz için yedek parça tedariği sağlamaktayız.


CLA-VAL , Yangın Söndürme Sistemlerinde kullanılmak üzere UL Listeli ve FM Onaylı Vana gruplarıyla özellikle endüstriyel projelerin ilk tercihleri arasındadır. 


CROKER , Yangın konusunda tecrübeli, Hidrant, Vana Sistemleri, Adaptör  ve Fittings konusunda kalitesi ve sertifikalı ürünleriyle sektörün önde gelen markalarından birisidir.


FOMTEC , Yangın Söndürme Sistemleri konusunda Köpüklü Söndürme branşında gerek sertifikasyonu gerekse kalitesi ile önde gelen markalar arasındadır. Projelerinizde veya tesislerinizde Dafo Fomtec ihtiyacınıza yönelik stok durumumuz, termin süreleri, fiyat bilgisi veya analiz & dokümantasyon talepleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


HD Fire , Sprinkler Sistemleri, Deluge Vanalar, Köpüklü ve Sulu Söndürme Sistemleri konusunda UL Listeli ve FM Onaylı modelleriyle kaliteli ve rekabetçi fiyatlarıyla  Yangın Söndürme sektöründe hizmet veren önemli markalardan birisidir.


NM Fire Pump, Yangın Pompası grubunda kalitesini uluslararası projelerde kanıtlamış UL Listeli ve FM Onaylı yangın pompası modellerini ürün yelpazesinde barındıran bir lider markalardan birisidir. Bizlerle Türkiye veya uluslararası projelerinizde gerek sertifikasyon ve doküman konularında, gerekse termin ve fiyat bilgileri konularında sizlere destek vermemiz için iletişime geçebilirsiniz.


TORNATECH , Yangın Pompası Panellerinde öncü markalardan birisidir. Sertifikasyonları ve geniş ürün yelpazesiyle kendi branşında en yaygın kullanılan markalardan birisidir. 


VAG , Yangın Söndürme Sistemlerinde kullanılmak üzere onaylı ürünleriyle Vana gruplarında hizmet vermekte olan uluslararası çapta lider markalardandır.


SIEX - RG Systems , Yangın Söndürme Sistemleri konusunda özellikle gazlı söndürme sistemleri branşında önemli projelere imzasını atmış UL Listeli ve FM Onaylı, NFPA Standartlarında üretim yapan kalitesi ve güvenirliği ile önemli markalardandır. Tesislerinizde veya endüstriyel projelerinizde Siex & RG Systems ürünlerine ilişkin stok durumumuz, termin süreleri ve fiyat bilgisi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Giacomini , Yangın Söndürme Sistemlerinde özellikle fittings grubunda onaylı ürünleriyle yaygın kullanım ağına sahip önemlli markalardandır.


Reliable , Vana gruplarında UL Listeli ve FM Onaylı, NFPA standartlarında üretim yapan ve ürün uygunlukları bulunan sektördeki önemli markalardan birisidir.


POTTER , Yangın Söndürme Sistemlerinde kullanılan vanalarda izleme (supervisory switch) yapılabilmesi için tercih edilen UL listeli, FM onaylı ve CE sertifikalı ürünleriyle hizmet veren önemli bir markadır.


İnka , Fittings grubunda onaylı ürünleriyle Yangın Söndürme Sistemleri branşında özellikle endüstriyel projelerde kullanıma uygun dayanıklı ve kaliteli ürünleri olan bir markadır.


Aurora Pump , Yangın Pompaları grubunda onaylı ürünleriyle Türkiye’de de pekçok projede kullanılmış, kaliteli ve güvenilir markalardan birisidir.


POTTER , Yangın Söndürme Sistemlerinde kullanılan vanalarda izleme (supervisory switch) yapılabilmesi için tercih edilen UL listeli, FM onaylı ve CE sertifikalı ürünleriyle hizmet veren önemli bir markadır.


Viking , Yangın Söndürme Sistemleri konusunda UL Listeli ve FM Onaylı malzemelerle sulu söndürme, köpüklü söndürme ve gazlı söndürme sistemlerinde üretim yapan, önemli endüstriyel projelerde yer alan bir markadır.


Tyco , Yangın Söndürme Sistemleri konusunda UL Listeli ve FM Onaylı malzemelerle sulu söndürme, köpüklü söndürme ve gazlı söndürme sistemlerinde üretim yapan, önemli endüstriyel projelerde yer alan bir markadır.


AC Fire Pump , Onaylı Yangın Pompası üreticilerinden biridir. Dizel, Elektrik ve Jokey pompa seçimleriyle endüstriyel projelerde hizmet vermektedir.


Nibco , Vana konusunda UL listeli ve FM onaylı ürünleriyle Yangın Söndürme Sistemleri konusunda üretim yapan önemli bir markadır.


Armstrong , Yangın Söndürme Sistemleri konusunda onaylı Yangın Pompası üreticilerinden biridir. Dizel, Elektrik ve Jokey pompa seçimleriyle endüstriyel projelerde hizmet vermektedir.


Ayvaz , Yerli üretim yapan ve onaylı Vana grupları, Kompansatör ve Kondenstop ürünleriyle sektörde kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış bir markadır.


Profit , Fittings grubunda UL ve FM onaylı ürünleriyle Yangın Söndürme Sistemleri branşında özellikle endüstriyel projelerde kullanıma uygun dayanıklı ve kaliteli ürünleri olan bir markadır.


Fike , Yangın Söndürme Sistemleri konusunda UL Listeli ve FM Onaylı malzemelerle sulu söndürme, köpüklü söndürme ve gazlı söndürme sistemlerinde üretim yapan, önemli endüstriyel projelerde yer alan bir markadır.


Audoli & Bertolo , Yangın Söndürme Sistemleri konusunda onaylı Yangın Pompası üreticilerinden biridir. Dizel, Elektrik ve Jokey pompa seçimleriyle endüstriyel projelerde hizmet vermektedir.


Caddy , Fitting grubunda Sismik Malzemeler konusunda onaylı ürünleriyle özellikle endüstriyel projelerde kullanıma uygun, dayanıklı ve kaliteli bir ürün portföyü mevcuttur.Yangın Dolapları , Yangın Söndürme Sistemlerinde projelendirmeye veya tesisinizdeki mevcut talebe uygun şekilde, marka çeşitliliğimizle kaliteli, güvenilir ve dayanıklı yangın dolapları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Yangın Söndürme Cihazları , Taleplerinize istinaden uygun içerik (Kuru Kimyevi Tozlu veya CO2’li)  ve boyutlarda Y.S.C. tercihleriniz için ürün çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.


Eurofyre , Yangın Algılama Sistemleri branşında özellikle Hava Örneklemeli Duman Dedektörleri ve ekipmanları konusunda hizmetlerini sürdüren, Alev Dedekörleri, Gaz Algılama ve Kombine Yangın Algılama Dedektörleri konularında da hizmet veren İngiltere merkezli sektöründe öncü markalardan birisidir.


KAC , Yangın İhbar Butonları konusunda çeşitli ürünleriyle özellikle endüstriyel tesislerde yaygın kullanım ağına sahip kaliteli, dayanıklı ve rekabetçi fiyatlarıyla sektörde yerini almış önemli markalardan birisidir.


Firefly , Yangın Algılama Sistemleri konusunda VdS, FM, Ex, IEC onaylı ürünleriyle hizmet vermekte olan İsveç merkezli sektöründeki önemli markalardan birisidir.Apollo , Ziton , Yangın Dedektörleri konusunda onaylı ürünleriyle hizmet veren ve hem lokal hem uluslararası önemli projelerde yer almış ürünleriyle kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış sektöründe öncü markalardan birisidir. Projelerinizde veya tesislerinizde ihtiyacınıza yönelik stok durumumuz, termin süreleri, fiyat bilgisi veya dokümantasyon talepleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Retro-Tec - Door Fan Test (Oda Sızdırmazlık Testi) için uluslararası çapta gerek onaylı ürünleriyle gerekse ürün kalitesi ve dayanıklılığıyla ön plana çıkmış önemli markalardandır.


E2S ,Yangın Alarm Sistemleri konusunda uluslararası çapta önemli markalardan birisidir, onaylı ürünleriyle özellikle endüstriyel projelerde ve tesislerde tercih edilen modellere sahip, geniş ürün yelpazesiyle sektörel hizmetini sürdürmektedir.


Honeywell , Uluslararası marka bilinirliği ve sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle yangın sektöründe önemli markalardan birisi olarak hizmet vermektedir. Projelerinizde veya tesislerinizde ihtiyacınıza yönelik stok durumumuz, termin süreleri, fiyat bilgisi veya dokümantasyon talepleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


ThermoCable LHD , Yangın Algılama Sistemleri branşında özellikle Linear Heat Detection (LHD) (Doğrusal Isı Kabloları & Algılama Sistemleri) konusunda onaylı ürünleriyle sektöre hizmet veren önemli markalardandır.


Xtrails , Yangın Alarm Sistemleri konusunda uluslararası projelerde kullanılan önemli markalardan birisidir, onaylı ürünleriyle endüstriyel projelerde ve tesislerde tercih edilen ve içerisinde farklı marka ve modellere sahip, geniş ürün yelpazesiyle hizmetini sürdürmektedir.


Thermostick , Çubuk Tipi Dedektörleri ve Yangın Algılama Sistemleri konusunda onaylı malzeme üretimi yapan İtalya merkezli önemli bir markadır.


Patol , Yangın Algılama Sistemleri branşında özellikle Linear Heat Detection (LHD) (Doğrusal Isı Kabloları & Algılama Sistemleri) konusunda onaylı ürünleriyle sektöre hizmet veren önemli markalardandır.


Kentec , Yangın Algılama Panelleri konusunda sektöründe lider markalardandır.


Schrack , Yangın Algılama ve Alarm Sistemleri konusunda onaylı ürünleriyle hizmet vermekte olan hem AVM, konut projelerinde hem de hastanelerde kullanılacak geniş bir ürün yelpazesine sahip başarılı markalardandır.


Wago , Yangın Algılama branşında şalter çeşitliliği ile endsütriyel sistemlerde kullanıma uygun önemli markalardan birisidir.


Skinner , Yangın Algılama Sistemlerinde özellikle test kitleriyle geniş kullanım alanı bulmuş kaliteli ve rekabetçi fiyatlarla hizmetini sürdüren markalardan birisidir.


Schneider , Yangın Algılama sektöründe elektrik branşında ürün tercihleri için kullanılan dayanıklı ve kaliteli malzeme yapısıyla en önemli markalardandır.


Terry Ferraris - Fenwal , Kidde , Yangın Algılama sistemleri konusunda uzman, İtalya merkezli, ayrıca Fenwal marka Detect-A-Fire Çubuk Tipi Isı Dedektörü ürün çeşitlerini de bünyesinde barındıran yangın sektöründeki önemli markalardandır.


Texecom , Yangın Algılama branşında hizmet veren ve yangın algılama siren, çan, dedektör çeşitleri ile sektörde adını duyurmuş kaliteli markalardan birisidir.


SafeFire ,  Yangın Algılama Sistemleri branşında özellikle Linear Heat Detection (LHD) (Doğrusal Isı Kabloları & Algılama Sistemleri) konusunda ayrıca alev dedektörleri konusunda onaylı ürünleriyle sektöre hizmet veren önemli bir markadır.


Omron , Yangın Algılama branşında switch çeşitliliği ile endsütriyel sistemlerde kullanıma uygun önemli markalardan birisidir.


Notifier , Yangın Algılama Sistemleri konusunda bir Honeywell kuruluşu olarak pekçok projede yer almış ve kontrol panelleri, alev ve gaz dedektörleri, Vesda Hava Örneklemeli Algılama Sistemleri, gerek normal gerekse Exproof ortamlara uygun ürünleriyle sektördeki lider markalardan birisidir.


System Sensor , Yangın Alarm Sistemleri, Beam Sistemleri, Karbonmonoksit, Isı ve Duman Algılama Sistemleri ve Relay sistemleri ile Yangın Algılama sektöründeki önemli markalardan birisi olarak yerini korumaktadır.


HellermannTyton , Yangın sektöründe kablo bağı ve yalıtım ürünleri ile hizmet veren kaliteli ve geniş ürün yelpazesine sahip markalardan birisidir.


Solo , Yangın Dedektörleri için test cihazlarıyla hizmet vermekte olup özellikle Solo 365 , Solo 770 , Solo 911 ürünleriyle Yangın Algılama Sistemleri branşında önemli markalardandır. 


Turck , Yangın Algılama sektöründe özellikle onaylı ürünleri ve güç kaynakları ile kaliteli ve onaylı ürünler çeşitleriyle endüstriyel projelerde hizmetlerini sürdürmektedir.


Stahl , Özellikle Exproof ortamlarda kullanılan flaşörlü sirenleriyle Yangın Algılama sektöründe yerini almış markalardandır.
C-Tec , Yangın Algılama Panelleri konusunda sektöründe lider markalardan birisidir.


Proline , Yangın Algılama Sistemleri branşında özellikle Linear Heat Detection (LHD) (Doğrusal Isı Kabloları & Algılama Sistemleri) konusunda ayrıca alev dedektörleri konusunda onaylı ürünleriyle sektöre hizmet veren önemli markalardan birisidir.


Cranford Controls , Yangın Algılama Dedektörleri konusunda endüstriyel tesislerde ve projelerde tercih edilen kaliteli ve dayanıklı ürünlere sahip, önemli markalardandır.


Context Plus , Yangın Algılmaa Sektöründe hizmet veren ve onaylı ürünleri ile rekabetçi fiyatlara sahip markalardan birisidir.


Phoenix Contact , Yangın sektöründe Güç Kaynakları ve Haberleşme konusunda kaliteli ve dayanıklı ürün yelpazesiyle hizmet veren önemli bir markadır.


Eaton , Yangın Algılama sektöründe elektrik branşında ürün tercihleri için kullanılan önemli markalardan birisidir.


Pepperl+Fuchs , Geniş ürün yelpazesinin yanısıra özellikle galvanik izolatör ürün çeşitleriyle yangın algılama projelerinde tercih edilen bir markadır.


HUKUKSAL

vavka.com.tr  5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, info@vavka.com.tr  mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

English Translation:

For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to "info@vavka.com.tr" email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.